ЧЕРНІВЦІ

Журналіст Роман Маренін під тиском написав заяву про звільнення з Чернівецької ОДТРК. Як повідомляють «Чернівці. Коментарі», про це журналіст написав у своєму блозі.

"Керівництво ОДТРК поставило ультиматум мені — або йду сам, або мене "йдуть" за прогул у 3 години", - пише Роман. 

За словами Мареніна, причиною конфлікту стало намагання захистити власний город у селі Синьків Тернопільської області, де будує тепличний комплекс Дмитро Фірташ.
Журналіст розповів, що уже тривалий час веде боротьбу з керівництвом сільради, яке хоче забрати під будівництво землю біля батьківської хати Романа. 

Інформацію про незаконні дії сільради Маренін неодноразово поширював у ЗМІ, починаючи з 2010 року.
Однак, останнім часом, як пише Роман, тиск посилився з боку "впливових людей, які час від часу приїжджають в село контролювати будівництво своїх теплиць".


Дмитро Фірташ разом з мамою. Фото з сайту DFG

"Я їжджу за маршрутом «Чернівці-Заліщики-Синьків», захищаючи половину городу від сільради, яка хоче дати землю бізнесменам, а в цей час про КОЖЕН мій крок (навіть у вихідні) знає моє керівництво в обласній держтелерадіокомпанії, - пише Роман Маренін. - Я звільнився з роботи під тиском керівництва напередодні народження сина. Моя мати змушена була кинути роботу за кордоном і повернутися додому на невизначений строк - каже, що ляже під колеса грейдерів, які будуть рити газову трубу на нашій землі. Пів городу, з якого харчується родина, досі намагаються забрати."


На будівництві в селі Синьків. Фото з сайту DFG

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», Дмитро Фірташ у 2011 році почав будувати в рідному селі Синьків Заліщицького району найсучасніший в Україні тепличний комплекс з вирощування помідорів та солодкого перцю. В цьому ж селі він вже спорудив новий будинок культури з бібліотекою, капітально відреставрував церкву, школу.

За інформацією порталу, минулого року аграрні структури, наближені до Дмитра Фірташа, сотні гектарів чорнозему в Заліщицькому районі Тернопільської області орендували без договорів оренди. Про це розповіли земляки олігарха. 

Фото з сторінки Романа Мареніна у ФБ та з сайту DFG

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua