ЧЕРНІВЦІ

Провідні експерти схвалили програму Об´єднаної опозиції

0

Одним із головних завдань програми Об´єднаної опозиції є відновлення балансу влади в Україні. Своєю чергою, експерти позитивно поставилися до запропонованих тез опозиції

Про це, як передає кореспондент «Коментарів», під час круглого столу Об´єднаної опозиції з провідними експертами країни заявив лідер партії «Фронт змін» Арсеній Яценюк.

Він зазначив, що за допомогою Конституційної асамблеї (КА) влада хоче «узаконити конституційного монарха в Україні». Водночас, за його словами, одним із головних завдань Об´єднаної опозиції є «відновлення балансу влади». Також Яценюк під час своєї промови говорив про необхідність проведення реформування судової гілки влади, зазначивши, що в даному випадку можна частково використовувати т.зв. грузинський досвід. Крім того, Яценюк окремо зупинився на проблемі корупції.

«В Україні немає корупції. Адже корупція - це коли є 10% відкату, а зараз це нахабне розкрадання країни», - зазначив Яценюк.

У той же час, його заступник Андрій Пишний зупинився на макроекономічних питаннях. Зокрема, він звернув увагу присутніх на падіння України в усіх макроекономічних рейтингах. Крім того, він також повернувся до теми корупції, зазначивши, що «корупція стала релігією для державних чиновників».

У свою чергу, народний депутат від «БЮТ-Б» Андрій Сенченко заявив про необхідність «реприватизації державних посад, які вже давно підім´яті під певні клани». У свою чергу, народний депутат від НУНС В´ячеслав Кириленко зупинився на соціальних питаннях, зазначивши, що «пенсійна реформа в Україні - понад усе». Він також зазначив, що якщо вирішити дане питання, то значну кількість проблем в Україні буде вирішено. Крім того, за словами Кириленка, головними також є питання щодо реформи соціального страхування, підвищення мінімальної зарплати до 2400 грн., а також медична реформа.

Варто відзначити, що експерти, запрошені на даний круглий стіл, в цілому позитивно поставилися до програми, а також до самого факту проведення подібного круглого столу.

Зокрема, за словами директора Інституту глобальних стратегій Вадима Карасьова, враховуючи те, що дана програма буде доопрацьовуватися, має позитивний момент.

У свою чергу, професор НаУКМА, науковий директор Школи політичної аналітики Олексій Гарань зазначив, що він дуже радий з того, що під час обговорення програми Об´єднаної опозиції не були озвучені ніякі популістські гасла.

Як повідомляли «Коментарі», 12 травня в Києві відбувся Форум об´єднаної опозиції.

В ході Форуму лідер партії «Фронт змін» Арсеній Яценюк ознайомив присутніх з програмою дій Об´єднаної опозиції. По завершенню виступів була ухвалена резолюція, якою затверджено запропонований проект програми дій як основа для проведення всенародного громадського обговорення.

Джерело: Comments.UA

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua