ЧЕРНІВЦІ

У Чернівцях провели антитерористичні навчання до «Євро-2012»

0

Вчора, 24 травня, в Чернівцях проведено планові тактико-спеціальні навчання з боротьби з тероризмом, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». Навчання проводились регіональною координаційною групою Антитерористичного центру СБ України в рамках плану підготовки до «Євро-2012».

Спільно зі співробітниками спецслужби в них взяли участь представники місцевих органів влади, правоохоронних органів, військових формувань та рятувальних служб краю, повідомляє прес-служба УСБУ в Чернівецькій області.

Основною метою навчань була перевірка готовності до спільних дій в екстремальних умовах, відпрацювання тактики здійснення спеціальних антитерористичних заходів, удосконалення координації взаємодії та формування у задіяного особового складу відповідних морально-бойових і психологічних якостей.

Навчання проходили на об`єкті підвищеної техногенної небезпеки – міській нафтобазі. У ході спецоперації відпрацьовувалась тактика звільнення заручників, знешкодження вибухових пристроїв, а також затримання умовних терористів із застосуванням спеціальних сил та засобів.

Як вже повідомляли «Чернівці. Коментарі» у рамках антитерористичних навчань чернівчан налякали "замінуванням" магазину.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua