ЧЕРНІВЦІ

На Буковині бачили чупакабру

0

Мешканці села Веренчанка, що на Заставнівщині, повідомляють, що там начебто лютує невідома істота, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». Вони знищила 17 кролів у господарстві жительки села Оксани Колісник.

Минулої середи о пів на п`яту ранку Оксану Колісник розбудив гавкіт її домашнього собаки. Не зрозумівши, що відбувається вона попрямувала до кліток із кролями, звідки доносився страшний писк. Глянувши на землю, жахнулася. «Я грішним ділом подумала, що випав сніг, бо земля під ногами була білою. Та, приглядівшись побачила, що це мої кролики. А неподалік від них метушилася якась істота, вона гучно вдарялася об цеглу, відчувалося, що в її лапах була чимала сила», - поділилася жінка з кореспондентом обласної газети «Версії».
Саме тоді на вулиці гуляла негода і світло в селі вимкнули. Через сутінки жінка побачила, що ця істота зростом із велику вівчарку, її шерсть була чорного кольору із рудим відтінком.
Злякавшись Оксана, побігла по чоловіка, а коли вони повернулися, то «чупакабри» вже не було. Вона перестрибнула огорожу, в якій були розташовані кролятники. А вона доволі висока – має близько 1,60 м. Тому можна зробити висновок, що ці істоти дуже спритні та швидкі, оскільки, й іншим людям у яких відбувалося подібне, не вдалося роздивитися їх, бо вони високо стрибають та блискавично зникають.

«Коли ми з чоловіком вранці оглянули клітки, – продовжує п. Оксана, – ми здивувалися розуму цієї істоти. Вона пошкодила тільки ті, які були менш міцні за інших. Чупакабра знищила 2 клітки. Здалося, що вона обрізала віконце і вийняла його лапами. Ми помітили, що вона ходила біля всіх кролятників, бо на усіх були відбитки її пальців. Напередодні ми побілили клітки. Її лапи видалися нам величиною з людську долоню, та певно з чотирма пальцями. Так здалося з відбитків».
Як наслідок господарі позбулися 17 кроликів. Роздивляючись їх, вони не помітили звідкіля була випита кров. Та Оксані Дмитрівні здається, що їх спочатку вдарили по хребті, а вже потім позбували рідини.

Довідка «Чернівці. Коментарі». «Чупакабра» перекладається з іспанської дослівно як «коза, що смокче» чи «козячий вампір». Вперше з "чупакаброю" зустрілося у 1967 році одне сімейство фермерів-пуерториканців. Вони заявили, що на їхню ферму напала зграя вовків-убивць, які понівечили безліч овець. Побіжний огляд трупів тварин показав, що подія варта уважнішого вивчення. В овець знайшли на тілі рани, зовсім не схожі на ті, що залишають хижаки, зокрема вовки. Набагато більше вони нагадували своєю глибиною і точністю хірургічні надрізи. Крім того, всі трупи овець були начисто позбавлені крові. Латиноамериканська преса описувала безліч випадків, зустрічі місцевих жителів з цими істотами. Деякі з таких зустрічей закінчувались трагічно, та окремими людям вдавалося прогнати тварин. Відтоді і з`явилася назва «чупакабри».

Як відомо достовірних свідчень про цю істоту немає та згідно легенди вона вбиває тварин і висмоктує у них кров. Зазвичай полює на беззахисних кроликів. Та найчастіше за чупакабру налякані люди сприймають лисиць, вовків чи здичавілих собак, яких видозмінюють хвороби чи мутації.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua