ЧЕРНІВЦІ

На Мілу Куніс образилися друзі-чернівчани

0

На Мілу Куніс, яка заявила британському таблоїду про переслідування євреїв у Чернівцях, ображені її колишні сусіди та друзі дитинства, повідомляє ТСН. Особливе.

Телеканал зустрівся з чернівчанами, які досі пам`ятають та тримають зв`язок з родиною Мілени Куніс. Серед них - друг дитинства Віталій Нукілиця, колишній сусід Кунісів. З Мілою та її старшим братом Михайлом разом грав на подвір`ї.

Від"їзд друзів до Америки став для нього несподіванкою.

"Вони так тихо виїхали, що ми про виїзд знали за три дні, коли вони почали розпродувати речі, які не могли вивезти і продали свою квартиру", - згадує він.
Друг дитинства Міли заперечує, що їх змусили тікати з Буковини - так акторка пояснилп еміграцію американській пресі.

"Я правда бачив вирізку в газеті, що писали, що дуже тут антисемітські знаки, та я би їй дав по м`якому місцю. Не було ніяких переслідувань. Виїжджали всі. Звичайно, всі шукали якоїсь кращої долі", - наголошує він.

Чернівчанин Микола Бадай вчителював разом з Марком Кунісом, який був вчителем праці. З 80-х вони з батьком Міли - найкращі друзі. Нині спілкуються щотижня - через Інтернет. Говорять по дві-три години. Відколи Куніси поїхали, Марк побував у Чернівцях лише раз - у 98-му. Хоча друзям зізнається: за батьківщиною сумує і досі.

Доросла Міла на Буковині не була і на весь світ заявляє: вважає себе американкою і про Чернівці знає небагато.

Земляки спогадам Міли дивуються і не втрачають надії все ж таки показати американці її рідне місто, - повідомляє ТСН.

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», 28-річна актриса Міла Куніс в інтерв`ю британському виданню The Sun, розповіла, що "основною причиною їхнього переїзду став побутовий антисемітизм, який панував в Чернівцях"


Мілена Марківна Куніс (Міла Куніс) народилася 14 серпня 1983 року в Чернівцях у єврейській родині. У Голівуді стала відомою після ролі у фільмі "Чорний лебідь"
Чоловічий журнал FHM назвав Мілу Куніс дев`ятою в ТОП-100 найсексуальніших жінок планети.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua