ЧЕРНІВЦІ

Влада стверджує, що зарплата буковинців зросла

0

За даними Головне управління статистики у Чернівецькій області, середньомісячна зарплата буковинця зросла на 350 гривень, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі».

 

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатного працівника у cічні-березні цього року становила 2 112 гривень. Порівняно з відповідним періодом 2011 року вона зросла на 20,5%.

 

Індекс реальної заробітної плати за січень–березень поточного року становив 119,1%.

Загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати працівників підприємств, установ та організацій Чернівецької області за березень цього року збільшилася на 8 тисяч гривень.

Згідно з даними управління статистики, 151 працівнику економічно активних підприємств вчасно не виплачено заробітну плату. Кожен із них не отримав у середньому 1 427 гривень.

За січень-квітень цього року призначено субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг 1,8 тис. сімей. Середня сума призначеної субсидії на одну сім`ю становила 164,3 гривні.

 

Водночас, народний депутат Геннадій Москаль, посилаючись на довідку статистики, заявляє про мільйонні заборгованості із заробітної плати.


"Статистичні дані за перші чотири місяці цього року свідчать про подальше поглиблення економічної та соціальної кризи в Чернівецькій області, – заявляє народний депутат Геннадій Москаль. – Так, обсяги виробництва промислової продукції складають усього 86,2%, порівняно з аналогічним періодом 2011 року. У добувній промисловості цей показник – 79,1%, у переробній – 89,2% (при цьому виробництво харчових продуктів впало до 88,4%).

Експорт товарів також знизився й складає 91,4% до аналогічного періоду минулого року. На жаль 25,3% експорту складає деревина, а 23,7% – текстильні матеріали, що йдуть по давальницькій схемі і потім повертаються в Україну у вигляді імпорту, повідомляє офіційний сайт депутата.

"А особливу тривогу викликає той факт, що в освіті на перше квітня 2012 року виникла заборгованість із виплати заробітної плати на 39 мільйонів 200 тисяч гривень", - заявив Москаль.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua