ЧЕРНІВЦІ

Двоє буковинців не пройшли ЗНО через те, що забули документи

0

У Чернівецькій області кілька абітурієнтів не змогли пройти зовнішє незалежне оцінювання через недотримання процедури, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». Двоє з них забули взяти необхідні документи посвідчення особи.

Як повідомляє Громадянська мережа ОПОРА, чи не найбільшою проблемою тестування з математики за оцінкою спостерігачів ОПОРИ стало порушення процедури ЗНО його учасниками. Спостерігачі зафіксували випадки запізнення абітурієнтів, появу на тестуванні без необхідних документів, використання та наявність мобільних телефонів, шпаргалок , а також вчинення інших дій, які не дозволили їм завершити роботу над тестом. Так, без необхідних документів прийшли на пункти тестування 2 особи у Чернівецькій області, їх не було допущено до проходження ЗНО. Усього по Україні зафіксовано 62 таких випадки. У той же час у перший день тестування у Чернівцях до ЗНО допустили особу, що надала нотаріально засвідчену копію паспорта (у Чернівецькій ЗОШ №27), хоча в інших областях у таких випадках до тестування не допускали. Тобто наявні розбіжності у роботі персоналу під час пропуску учасників ЗНО на пункти тестування у випадку відсутності одного з обов`язкових документів.

Також у Чернівецькій гімназії №4 21 травня один із учасників був позбавлений права подальшого проходження ЗНО через те, що покинув територію пункту тестування, хоч повідомляв, що йшов до вбиральні. Назад у ПТ абітурієнт повернутися не зміг.

Нагадаємо, 21 та 22 травня 2012 р. відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з математики. У 16 областях України за дотриманням процедури ЗНО вели спостереження представники Громадянської мережі ОПОРА, які були присутніми на 50% пунктах тестування у перший день іспитів та на 30% - у другий.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua