ЧЕРНІВЦІ

Фондом Фірташа буковинці не цікавляться

0

На розгляд комісії Інвестиційного фонду «Буковина» надійшло 15 бізнес-заявок. Про це порталу «МБ» повідомив координатор проекту «Інвестиційний фонд «Буковина» Максим Шевчук.
"Шість заявок - інвестиційні бізнес-ідеї. Ще дев`ять – на програму пільгового кредитування, - повідомив Шевчук. - Інноваційні пропозиції стосуються ідей в сфері Інтернет-технологій, медицини, наукових розробок".
Більш детальну інформацію про проекти фонд не має права.
Однак, за словами координатора, "пропозиції достатньо потужні".
"Спершу ми глибоко вивчимо, прораховуємо всі ризики, ринкові тенденції. Чи зможе проект працювати, - повідомив Максим Шевчук. - Відтак вже у червні приступимо до укладання перших угод."

Інші дев`ять проектів стосуються пільгового кредитування. Зокрема, фонд фінансуватиме модернізацію виробництва, реструктуризацію поточної заборгованості, поповнення обігових коштів підприємств.

При цьому, за словами координатора проекту, поки що фондом буковинці не надто цікавляться.
"У нас є сторінка у соціальній мережі Facebook. То за підрахунками її відвідувань, 96 відсотків зацікавлених - не з Буковини. У київських ділових колах про фонд знають майже всі. А в Чернівецькій області – незначна кількість," - розповів Максим Шевчук.

Фото shutterstock

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua