ЧЕРНІВЦІ

ОДА не каже, чи отримували держслужбовці житло за бюджетний кошт

0

Чернівецька ОДА відмовила журналістові в наданні інформації про стан черги держслужбовців на отримання житла, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». Інформаційний запит про це надсилала в ОДА журналістка Надія Бабинська.

Журналістка оприлюднила копію відповіді на запит на своїй сторінці в мережі фейсбук. У відповіді, зокрема, зазначається:

«Стосовно інформації про стан черги державних службовців пофамільно, керуючись статтею 6 Закону України «Про захист персональних даних», статтею 10 Закону України «Про доступ до публічної інформації», обласна державна адміністрація повідомляє, що з метою необхідності охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, поширення зазначеної інформації без згоди особи можливо лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.
Що стосується п. 2 запиту, то за період починаючи з 2010 року жодна сім`я, яка перебуває на черзі на поліпшення житлових умов в апараті Чернівецької обласної державної адміністрації, житла не отримала».

Відповідь підписана заступником голови ОДА Віталієм Тимерівським.

Надія Бабинська заявляє, що в запиті йшлося про всіх держслужбовців ОДА, а не тільки апарату і не тільки сімейних.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua