ЧЕРНІВЦІ

Опозиціонери продовжують ігнорувати зустрічі з Президентом України

0

Опозиція знову проігнорувала зустріч лідерів фракцій з президентом України Віктором Януковичем

Як передає кореспондент «Коментарів», на зустріч прийшли представники всіх провладних сил. Зокрема, глава фракції Партії регіонів Олександр Єфремов, перший віце-спікер ВР, комуніст Адам Мартинюк, голова фракції «Реформи заради майбутнього» Ігор Рибаков. Представником від Народної партії став Валерій Баранов. Також на зустрічі, крім самого президента, були присутні голова парламенту Володимир Литвин, прем´єр-міністр Україна Микола Азаров, секретар РНБО Андрій Клюєв, глава АП Сергій Льовочкін і представник президента у ВР Юрій Мірошниченко.

Президент звернув увагу керівництва парламенту на необхідність термінового прийняття на поточному тижні низки законопроектів. Зокрема, що стосуються проведення Євро-2012, зміни до Митного кодексу. Також глава держави звернув увагу присутніх на необхідність просування соцініціатів. Він зазначив, що для цього необхідна «реалізація нових робочих місць, а також підвищення заробітних плат». Крім цього, президент України відзначив необхідність обмеження втручання контролюючих органів у діяльність підприємств. Окремо Янукович зупинився на необхідності прийняття законопроекту про виділення землі на території міст Україні.

«Необхідно зняти цей мораторій, для того щоб виділити земельні ділянки для початку будівництва житла», - зазначив президент України.

Крім того, глава української держави заявив про продовження судової реформи. Серед іншого йдеться про закон «Про адвокатуру», а також про посилення гарантій незалежності суддів. Він також позитивно оцінив роботу Верховної Ради.

Як повідомляли «Коментарі», опозиція і раніше неодноразово ігнорувала зустрічі з главою держави, хоча й вимагали з ним зустрічей.

Джерело: Comments.UA

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua