ЧЕРНІВЦІ

На думку Галиця, Москаль "дістає" ОДА безпідставними звинуваченнями

0

Народний депутат Геннадій Москаль виступив з черговою гучною заявою. Цього разу про те, що у Чернівецькій області освітянам заборгували понад 39 мільйонів гривень зарплати, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі».

"Статистичні дані за перші чотири місяці цього року свідчать про подальше поглиблення економічної та соціальної кризи в Чернівецькій області, – заявляє народний депутат Геннадій Москаль. – Так, обсяги виробництва промислової продукції складають усього 86,2%, порівняно з аналогічним періодом 2011 року. У добувній промисловості цей показник – 79,1%, у переробній – 89,2% (при цьому виробництво харчових продуктів впало до 88,4%).

Експорт товарів також знизився й складає 91,4% до аналогічного періоду минулого року. На жаль 25,3% експорту складає деревина, а 23,7% – текстильні матеріали, що йдуть по давальницькій схемі і потім повертаються в Україну у вигляді імпорту, повідомляє офіційний сайт депутата.

"А особливу тривогу викликає той факт, що в освіті на перше квітня 2012 року виникла заборгованість із виплати заробітної плати на 39 мільйонів 200 тисяч гривень", - заявив Москаль

В ОДА відкидають усі звинувачення у наявності заборгованості в освітній галузі.

"Ця чергова «сенсація» від народного обранця Москаля тотожна його попереднім численним голослівним заявам про існування в області епідемії кору, вигаданий намір закрити книгарні та іншим безглуздим твердженням", - заявив перший заступник голови обласної державної адміністрації Георгій Галиць

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua