ЧЕРНІВЦІ

Сесію облради скасували через відрядження голови ради і губернатора

0

Колегія обласної ради прийняла рішення про перенесення сесії облради з 24 на 31 травня, повідомляють «Чернівці. Коментарі».
Більшість депутатів погодила рішення голови ради Михайла Гайничеру про перенесення пленарного засідання сесії. керівник ради своє рішення аргументував тим, що 24 травня відбуватиметься засідання ради регіонів при президентові України, куди запрошені голова обласної адміністрації Михайло Папієв та голова обласної ради Михайло Гайничеру.

Рішення про перенесення прийняли попри думку опозиції.
"Без двох депутатів (Папієва та Гайничеру, - К:.) сесію можна проводити, - наголошував на колегії керівник фракції "Фронт Змін" Максим Бурбак. - Є заступник голови облради Маніліч і він рік як виконував обов"язки голови і проводив засідання сесії. На порядку денному 73 нагальних питання для області. Невже через двох депутатів засідання повинно бути перенесеним!".

Михайло Гайничеру відповів, що Маніліч не може провести сесії, оскільки "він у відпустці і перебуває за межами області". Окрім того, за словами голови, "з`явились нові деталі у справі з реорганізацією книгарень. Був проведений аудит підприємств і їх стан визнано кризовим та такими, яким загрожує банкрутство", - зазначив Гайничеру.

  

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua