ЧЕРНІВЦІ

Екс-губернатор не став ректором ЧНУ

0

Ректором Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича став Степан Мельничук, за якого проголосували 268 делегатів з 286, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». Його конкурент, колишній ректор та голова ОДА 2005-2006 років Микола Ткач здобув 11 голосів.

Професор, завідувач кафедри теоретичної фізики ЧНУ Микола Ткач і не сподівався на перемогу. Напередодні в інтерв`ю порталу molbuk.ua він заявив, що передбачає обрання свого опонента. Попри це, він висловив кілька критичних зауважень щодо нинішньої роботи університету, очолюваного Степаном Мельничуком. «Говорять лише про добре, а недоліки не аналізують, - зазначив Ткач. - Вважаю, що для того, щоби проблеми викорінити, варто більш прискіпливо цим займатися саме ректору. Відчуваю підтримку людей – переважно викладачів. Щодо деканів, то більшість із них задовольняє такий варіант життя вузу, який є нині». Микола Ткач вважає, що «потрібно запровадити більш жорсткі умови, зокрема для студентів, які не хочуть вчитися. Вимоги до викладачів теж варто зробити жорсткішими». Степан Мельничук, на його думку, «йде екстенсивним шляхом» у розвитку університету.

Втім, послідовник «екстенсивного шляху» і надалі керуватиме університетом. Офіційно ректором університету Степан Мельничук стане тільки після того, як його кандидатуру затвердить Міносвіти.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua