ЧЕРНІВЦІ

Буковинським селянам даватимуть 750 гривень за бичка

0

1 червня селяни Чернівецької області отримуватимуть компенсації за утримання великої рогатої худоби, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі».

 

Цього року державою відновлені дотаційні виплати для приватних тваринницьких господарств, повідомив начальник Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Микола Олексюк. За його словами, 23 квітня прийнята постанова Кабінету Міністрів України про запровадження виплати спеціальної бюджетної дотації фізичним особам за утримання ними молодняку великої рогатої худоби, який народився в їхніх господарствах та його збереження.

 

За утримання поголів`я молодняка великої рогатої худоби до одинадцятимісячного віку передбачено надання тваринницької дотації фізичним особам в розмірі 750 гривень за голову.

 

На сьогодні зібрані всі необхідні документи, узагальнені списки осіб, яким передбачена така допомога. Таким чином, Уряд забезпечив дотацію "в руки селянину" утримання великої рогатої худоби. Згідно з рішенням, виплата спеціальної бюджетної дотації здійснюється фізичним особам за утримання ними молодняка ВРХ, який народився в господарствах населення, і за збереження його до певного віку від дати подання відповідних документів.

 

Спеціальна бюджетна дотація виплачується за утримання молодняка ВРХ, який на момент подання фізичними особами відповідних документів у перший раз досяг певного віку, в розмірі:

- за молодняк ВРХ у віці від 3 до 5 місяців - 250 гривень за голову;

- за молодняк ВРХ у віці від 6 до 8 місяців - 500 гривень за голову;
- за молодняк ВРХ у віці від 9 до 11 місяців (включно) - 750 гривень за голову.

Для отримання дотації за молодняк ВРХ селяни повинні подати в сільські, селищні чи районні ради лише копії паспорта фізичної особи, ідентифікаційного номера, паспорта ВРХ і номер рахунку в банку.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua