ЧЕРНІВЦІ

Завтра в Чернівцях презентують «олюднене літературознавство»

0

У середу в Чернівцях видавництво «Книги – ХХІ» проведе презентацію нової книги Олександра Бойченка «Мої серед чужих», повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». Сам автор, колишній викладач світової літератури, називає застосований у книзі спосіб оповіді «олюдненим літературознавством».
«Мої серед чужих» – це своєрідна галерея портретів найважливіших для автора зарубіжних письменників і філософів. Уникаючи епатажного «порпання в брудній білизні», тексти цієї збірки водночас зосереджуються на тій людській ціні, яку часто доводиться платити геніям за творчі досягнення. Серед героїв книжки – Сократ і Марк Аврелій, К`єркегор і Ніцше, Гамсун і Пруст, Кафка і Джойс, Фолкнер і Вулф, Селінджер і Кізі, Лермонтов і Мандельштам, Мілош і Герберт, Грабал і Гласко та багато інших, повідомляє сайт видавництва «Книги – ХХІ», де й побачила світ книжка.
Початок презентації - 18:30, адреса - Будинок естетики та дозвілля (вул. Шепетівська, 5) відбудеться презентація нової книги літературного критика, перекладача і публіциста Олександра БОЙЧЕНКА «Мої серед чужих», яка побачила світ у чернівецькому видавництві «Книги – ХХІ».

Довідка «Чернівці. Коментарі». Олександр Бойченко (нар. 1970) – літературний критик, перекладач, публіцист. Колишній доцент Чернівецького університету. У 2005 та 2008 роках – учасник стипендіальної програми міністра культури Польщі Gaude Polonia. Автор есеїстично-публіцистичних збірок «Щось на кшталт Шатокуа», «Шатокуа плюс» та «Аби книжка». З польської переклав роман Даніеля Одії «Тартак», а також численні п`єси і твори «малої форми» Міхала Вальчака, Тадеуша Боровського, Марека Гласка, Ольги Токарчук, Анджея Стасюка та ін. З російської – роман Віктора Єрофєєва «Хороший Сталін» та Ігоря Померанцева «Баскський собака».

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua