ЧЕРНІВЦІ

Цього тижня у Чернівцях виступить культова інді-рокова група з Єкатеринбургу "Сансара", повідомляють «Чернівці. Коментарі».

Критики називають групу «Сансара» по-своєму унікальною - ніхто з її учасників не мав музичної освіти до початку роботи в колективі. Але відчайдушне бажання грати музику взяло гору. Початкова творчість колективу була багато в чому еклектичною, у звучанні вгадувалися музичні ідеї улюблених культових груп. Однак «Сансарі» завжди вдавалося зберігати індивідуальність.

Колектив швидко набув статусу концертного, музиканти активно виступали на майданчиках різного рівня, грали на фестивалях.

Офіційним дебютом "Сансари" перед масовим глядачем вважається виступ на фестивалі «Нашествие-2000».


Творчість групи "Сансара" давно має підстави називатися музичним і літературним феноменом, зважаючи на  незвичайність текстів, їх особливу ​​ритміу, образний і словесний малюнок, - пише про "Сансару" lastfm.ru.

У Чернівцях російської групи такого рівня не було, мабуть, більше десяти років, з часу, коли провалився фестиваль "ДрайвомірЪ", який зібрав на Буковині Найка Борзова, "Ундервуд" та багато інших музичних колективів з Росії та України.

Концерт гурту "Сансара" у Чернівцях відбудеться 24 травня у клубі "Public Pub" (ТРЦ "DEPO`t"). Початок о 20:00

Фото з офіційного сайту гурту

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua