ЧЕРНІВЦІ

Учасники «Книжкового протесту» скандували «Галиця в Турятку, а книжки на ятку»

0

Сьогодні буковинські книголюби пікетували владу, яка має намір реорганізувати мережу комунальних книгарень, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». У пікетуванні взяли участь директори книгарень, журналісти, місцеві політики, громадські активісти, музиканти, були навіть представники з інших областей України – всього близько двох сотень учасників. Дехто прийшов з дітьми.

Пікетувальники закликали владу до діалогу. У них в руках були книжки, якими вони голосно стукали, аби влада почула їх звернення. У прийнятій учасниками заходу резолюції громада закликала чиновників зняти питання реорганізації книгарень з розгляду на черговому пленарному засіданні сесії Чернівецької обласної ради.

Працівники редакції газети "Час" принесли зо два десятки книг "Вітання з Чернівців", де містяться слова австрійського журналіста минулого сторіччя про Чернівці, як місто, де «більше книгарень, ніж кав`ярень». Ці книги розклали на сходах до приміщення обласної ради та ОДА, аби чиновники знали, яку славу мало місто і на що вони посягають. До пікетувальників від влади ніхто не вийшов.

Голова облради Михайло Гайнічеру, який саме йшов обідати, привітався з протестувальниками, але запропонованих ними книг не взяв – сказав, що у нього такі вже є. Коли він повернувся з обідньої перерви, його «провели» на роботу стукотом книжок.

Мітингувальники тримали в руках багато гасел – «Будь мудрим!», «Хто закриває книгарні – той відкриває тюрми», «Дім, в якому немає книг, подібний до тіла, позбавленого душі», «Книги не винні», «Закриваючи книгарні, ми Європу не побудуємо», скандували «Галиця в Турятку, а книжки на ятку!» (перший заступник голови ОДА родом з села Турятка Глибоцького району).

Мітингувальники домовились продовжити висловлювати своє обурення такими діями влади 24 травня о 10 год., коли розпочинається засідання сесії в стінах облради, на якому розглядатимуть питання реорганізації книгарень».

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua