ЧЕРНІВЦІ

«Книжковий протест» сьогодні буде ще й співочим

0

У протестній акції буковинських книголюбів проти запланованої владою реорганізації мережі комунальних книгарень візьме участь соліст київського фолк-метал-гурту «Тінь сонця», повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». Сьогоднішній «Книжковий протест» під стінами облради має примусити владу почути думку громади.

Про участь в акції київського музиканта повідомила вчора на своїй сторінці в мережі фейсбук директор чернівецької книгарні «Букініст» Марина Лібанова: «На завтрашній акції нас хоче підтримати соліст київського гурту "Тінь сонця", питаємо його - скільки за участь? А він посміхається і каже , що у нас тепер проблем більше, ніж у нього, тому гроші тут ні до чого! Тож приходьте - сумно не буде, книги, музика, інтелігентні обличчя....»

Учасники пікетування збираються принести з собою книжки, з допомогою яких разом створити шумовий ефект.
Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», на сайті облради з`явився проект рішення щодо реорганізації мережі книготоргівлі в Чернівцях. Проти цього рішення виступили директори комунальних книгарень, низка політичних та громадських організацій краю, народні депутати. Протестувальники підозрюють, що реорганізаторів приваблюють приміщення книгарень, розташовані в історичному центрі міста.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua