ЧЕРНІВЦІ

Секретар міської ради Віталій Михайлішин призначає своїх друзів на посади. Як повідомляють «Чернівці. Коментарі», про це заявив голова фракції "Фронт Змін" у Чернівецькій міській раді Олексій Каспрук.
За його сорвами, аби не афішувати дружні відносини, в.о.міського голови змушений буде видаляти друзів з соціальних мереж.
Говорячи про кадрову політику секретаря міської ради, Каспрук згадав анекдот, коли в Донецьку люди боялися виходити на вулиці, бо їх могли схопити і призначити на якусь посаду у Київ. За схожою схемою, за словами політика, призначення зараз відбуваються на керівні посади у Чернівцях.
При цьому, як наголосив "фронтовик", сам секретар ніяких рішень не приймає. Усі питання міста вирішуються в будинку з левами, а Михайлішину залишили можливість для піару.

Саме "марнотратством і дешевим піаром влади" назвав Олексій Каспрук встановлену нещодавно інсталяцію до "Євро-2012" з 1600 м`ячів вартістю 250 тисяч гривень.

"Наближаються вибори і кошти бюджету, позабюджетні кошти невідомих спонсорів, замість того, щоб йти на потреби територіальної громади використовуються на усілякий непотріб. Прикладом цього є встановлена скульптура до Євро 2012, яка вже почала облазити, - наголосив керівник фракції ФЗ. - А коли ми на сесії виділяли кошти з «Калинки», то ще 100 тисяч гривень пішло на приватний футзальний клуб «Меркурій». Це добре, що ми любимо футбол. Але шановні колеги-депутати, шановний Віталію Михайловичу, за 340 тисяч гривень можна зробити реконструкцію ДЮСШ в парку. Не треба ніяких інвесторів. І це буде набагато корисніше для футболу, для дітей, для здоров`я чернівчан. Але міська влада про це не думає. Потрібен дешевий піар", - заявив Каспрук.

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», виконуючим обов`язки генерального директора КП МТК «Калиновський ринок» було призначено Руслана Сербінчука а директором комунального підприємства «Газкомплектприлад» - Віктора Татарина. І Сербинчук, і Татарин є друзями Михайлішина на його сторінці в "Однокласниках".

Фото з сайту "Однокласники"

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua