ЧЕРНІВЦІ

Потяги з Чернівців скасовують, зате квитки можна буде придбати в он-лайні

0

Сьогодні, після 15.00, Укрзалізниця запроваджує продаж квитків через Інтернет, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». У режимі он-лайн можна буде обрати маршрут, дізнатися про наявність місць і сплатити за проїзд майже за всіма платіжними системами України.

Скористатися новою системою продажу квитків можна на офіційному сайті "Укрзалізниці" в розділі меню "Пасажирам" або за прямим посиланням booking.uz.gov.ua. Інформацію про нову послугу оприлюднив Віце-прем’єр-міністр – Міністр інфраструктури України Борис Колесніков.

Тим часом, як повідомляли «Чернівці. Коментарі», з 27 травня цього року на залізничному транспорті України буде введено новий графік руху поїздів на 2012-2013 роки. У новому розкладі руху передбачено, серед іншого, призначення трьох пар денних швидкісних поїздів №157/158, №159/160, №169/170 сполученням Київ – Львів – Київ, складом “Hyundai Rotem”; призначення нового поїзда підвищеної комфортності № 809/810 Львів – Мукачево – Львів, повідомляє сайт  stadion.lviv.ua.
Окрім інших змін, у зв’язку зі збитковістю та переходом до нової схеми пасажирських перевезень (поступовий перехід від нічних до денних поїздів) у новому графіку скасовано низку поїздів складом Львівської залізниці та інших залізниць, серед яких, як повідомляли «Чернівці. Коментарі», №141/142 Чернівці – Івано-Франківськ – Москва, №351/352 Одеса – Чернівці та інші

Інформація за темами: залізниця, квитки, он-лайн

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua