ЧЕРНІВЦІ

Учора в Чернівцях святкували День Європи в Україні, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». На пішохідній вулиці ім. Ольги Кобилянської розкинулося наметове містечко. «Господарями» наметів були школярі у національних костюмах європейських народів, які частували гостей смачною випічкою. На сцені діти демонстрували свої вміння в танцях.
Набійльше гостей було біля намету зі стравами національних кухонь.

Поміж наметами можна було зустріти як представників влади, так і опозиції. Зокрема, на святі присутніми були депутати "Фронту Змін", поміж рядів проходилися і в.о. Чернівецького міського голови Віталій Михайлішин, і голова облдержаміністрації Михайло Папієв. Після спілкування з учасниками свята він зробив висновок: «Ми відчуваємо себе частиною Європи не лише географічно, а й ментально. Нинішнє свято – це ще один привід засвідчити спільність європейських цінностей». А інтегруватися в Європу він запропонував «регіонами»: «До Європейського Союзу входить 27 держав, Україна складається із 27 регіонів. А тому Чернівецька область ініціюватиме, аби кожна європейська країна взяла собі під патронат один регіон нашої держави. Таким чином ми забезпечимо інтеграцію України в європейський політичний, економічний, правовий простір з метою набуття членства в Європейському Союзі у недалекому майбутньому», - передала слова Папієва прес-служба ОДА.

Як відомо, 19 грудня 2011 року на самміті "Україна - ЄС" було оголошено про заверення перемовин за угодою про асоціацію. Раніше очікувалося, що на самміті відбудеться парафування угоди. Низка експертів і дипломатів пов`язали це відтермінування з політичною ситуацією в Україні.


Святкування Дня Європи у Чернівцях було доволі масовим


У наметах представляли країни ЄС...


... та Чернівецькі національно-культурні товариства
Комунальні книгарні напередодні мітингу проти власного реформування розгорнули вуличну торгівлю


Губернатор всерйоз задумався, як увійти в ЄС окремим регіоном


Європейські цінності символізувати середньовічні костюми...

...та народні ремесла

Фото «Чернівці. Коментарі».

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua