ЧЕРНІВЦІ

Міліція перевіряла не журналіста, а сапера

0

Управління МВС в Чернівецькій області не підозрює журналіста Володимира Звенигородського у причетності до терактів у Дніспропетровську. Як повідомляють «Чернівці. Коментарі», про це йдеться у коментарі, оприлюдненому сектором зв`язків з громадськістю УМВС України в Чернівецькій області.

Міліція пояснила, що "на виконання вказівок Президента України та Міністра МВС співробітниками ОВС області здійснюються ряд заходів, спрямованих на розкриття терористичних актів, які мали місце у Дніпропетровську, а також на попередження вчинення аналогічних злочинів на Буковині".

За даними УМВС, Звенигородський був опитаний як людина, яка має навички виготовлення вибухових пристроїв. Згідно інформації, наявної у правоохоронних органах, на території Чернівецької області під цю категорію підпадає близько 1000 осіб.

"Кожен більш-менш освічений громадянин повинен розуміти, що виготовити і привести в дію вибуховий пристрій може людина, яка отримала відповідні навики під час навчання у військових навчальних закладах чи проходження служби в Збройних силах колишнього Радянського Союзу або України, - йдеться у коментарі прес-служби УМВС. - Тому встановлювати місце перебування під час скоєння вибухів громадянина, який за військовою спеціальністю сапер, є нічим іншим, як підтвердженням непричетності його до цих жахливих подій".


Саме тому співробітники міліції дійсно відвідали за місцем проживання, "серед інших, і Володимира Звенигородського, який також навчався у військовому навчальному закладі за спеціальністю «сапер»". Працівники Садгірського РВ УМВС України в Чернівецькій області опитали Звенигородського, про місце його перебування 27 квітня 2012 року. "Пояснення ним надано добровільно, в межах чинного законодавства.", - повідомили в міліції.

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», 17 травня працівники правоохоронних структур навідалися до помешкання керівника прес-служби Чернівецької обласної організації ВО «Свобода» Володимира Звенигородського.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua