ЧЕРНІВЦІ

Депутатський запит лідера «Фронту Змін» щодо законності реорганізації комунальних підприємств книжкової торгівлі в Чернівецькій області було оголошено у Верховній Раді сьогодні, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі».

До Арсенія Яценюка звернулися працівники низки комунальних підприємств книжкової торгівлі Чернівецької області з проханням захистити їхні права.

Як зазначає прес-служба партії "Фронт Змін", книготорговці Чернівців повідомляють, що Чернівецька обласна рада оприлюднила для обговорення проект рішення, який передбачає реорганізацію комунальних підприємств галузі в єдине підприємство «Буковинська книга».

При цьому, зазначається у зверненні до Арсенія Яценюка, керівників та представників трудових колективів навіть не запросили до обговорення такої ініціативи. Більш того, у преамбулі рішення вказується, що документ враховує висновок постійної комісії облради з питань приватизації, хоча такого висновку насправді немає.

У депутатському запиті до генерального прокурора лідер «Фронту Змін» наголошує, що українське законодавство забороняє відчужувати приміщення, в яких розміщено державні та комунальні видавництва, книгарні та підприємства книгорозповсюдження. «Перепрофілювання цих об`єктів забороняється», – зауважує Арсеній Яценюк, посилаючись на відповідний закон України.

Із огляду на це, лідер «Фронту Змін» вимагає від генерального прокурора перевірити законність реорганізації комунальних підприємств книжкової торгівлі в Чернівецькій області й захистити права трудових колективів.

Фото з офіційного сайту "Фронту Змін"

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua