ЧЕРНІВЦІ

Сьогодні ввечері на площі перед Ратушею старовинного Кам`янця на Хмельниччині урочисто відкриють міжнародний історичний фестиваль «Porta Temporis», повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». Захід сприятимете відновленню унікальної гідротехнічної пам`ятки "Руська брама" у каньйоні річки Смотрич та відродженню давніх національних традицій.

Відвідувачі Першого міжнародного історичного фестивалю "Porta Temporis" упродовж трьох днів побачать відтворення військового наметового табору, штурм фортифікаційного об`єкта «Руська брама», стародавні ремісничі цехи, змагання серед кращих лучників, виступи вуличних театрів, лазерно-світлове дійство на середньовічну тематику, унікальні постановки фаєр-шоу, почують музичні твори XІV-XV століть, матимуть можливість взяти участь у хореографічних майстер-класах.

Видовищність фестивалю забезпечать два автентичні середньовічні облогові механізми, фінансування на які надало Кам`янець-Подільське земляцтво у м. Києві: требушет та станковий арбалет.
Сьогодні з 18.30 до 19.30 гості фестивалю побачать репетицію показового виступу "Штурм і оборона Руської брами", побачать виступ театру "Лінк", гурту камерної музики "Камерата", а також урочистий парад учасників фестивалю за маршрутом: Ратуша – Руська брама. Завтра на фестивалі працюватиме ремісниче містечко і майстер-класи для відвідувачів, відбудеться власне показовий виступ "Штурм і оборона Руської брами", виступ танцювального колективу "Луниця" і турнірні змагання: бої 5 на 5, турнір на щит-меч, турнір на древковій зброї, колективні бої (бугурти), концерти і театральні постановки, серед яких – вогняне і лазерне шоу, виступ театру тіней. У неділю продовжаться змагання, робота майстерень і майстер-класів, концерти та інші розваги, влаштують фотосесію для учасників і відвідувачів, нагородять переможців і урочисто закриють фестиваль, повідомляє офіційний сайт фестивалю.

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі» раніше, фестиваль «Porta Temporis» довелося перенести через несприятливі погодні умови.
Довідка «Чернівці. Коментарі». Требушет – облогова машина, що використовувалась в Середні віки для руйнування оборонних мурів або щоб перекидати снаряди через них. В ньому використовується важіль, в якому з короткої сторони падаючий великий вантаж під дією тяжіння надає значного прискорення довгому кінцю важеля з пращею.
Станковий арбалет – облогова машина, що є великим арбалетом встановленим на спеціальну конструкцію. Дальність польоту та сила удару його стріл значно перевищує подібні параметри іншої арбалетної зброї, що робить машину незамінної для нападу чи оборони.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua