ЧЕРНІВЦІ

СБУ прийшла до чернівецького журналіста через теракт

0

17 травня працівники правоохоронних структур навідалися до помешкання керівника прес-служби Чернівецької обласної організації ВО «Свобода» Володимира Звенигородського, повідомляють «Чернівці. Коментарі».
Як пише газета "Час", свій візит правоохоронці мотивували необхідністю взяти пояснення щодо того, де журналіст перебував 27 квітня 2012 року.

«Я сподіваюся, що зацікавлення моєю особою з боку правоохоронців викликано формальністю, оскільки свого часу я навчався у військовому навчальному закладі за спеціальністю «сапер», - зазначив Звенигородський. - Однак допити інших свободівців, зокрема радника голови партії Андрія Денисенка, дають підстави припустити, що влада свідомо намагається покласти відповідальність за вибухи у Дніпропетровську на націоналістів».

Як зазначив журналіст, він є членом «Свободи», за військовою спеціальністю – сапер, а дружина в нього родом з Дніпропетровської області. "Майже ідеальний український бен Ладен," - пише "Час". 

«Не можу сказати, які наслідки матиме цей візит міліціянтів, тому хочу привселюдно повідомити, що протягом квітня 2012 року не покидав міста Чернівці та жодного стосунку до діяльності терористичних організацій чи терористів не маю. У разі необхідності, можу надати підтвердження своїм словам», - підкреслив Володимир Звенигородський.

За інформацією видання, свідчення стосовно того, що робили люди в період, коли сталися вибухи у Дніпропетровську, працівники СБУ беруть у всіх, хто причетний до військових, рятувальних, міліцейських тощо органів.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua