ЧЕРНІВЦІ

Богатирьову везуть у Банчени

0

Віце-прем`єр-міністр України, міністр охорони здоров`я України Раїса Богатирьова сьогодні має намір відвідати Банченський монастир. Як повідомляють «Чернівці. Коментарі», про це вона повідомила на прес-конференції.

У сім’ї настоятеля Свято-Вознесенського чоловічого монастиря отця Лонгіна (в миру Михайло Жар) виховуються 256 сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Серед вихованців закладу - 85 дітей-інвалідів та 18 дітей зі значними вадами, 49 ВІЛ-інфікованих та хворих на ВІЛ/СНІД. 29 дітей усиновлено настоятелем монастиря, 186 - перебувають під його опікою (піклуванням), інших дітей передали на виховання батьки. Михайло Жар прийняв чернецтво у 1997 році та став настоятелем Банченського Свято-Вознесенського чоловічого монастиря. Нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня та має звання Героя України.

Отець Михайло Жар є давнім прихильником Віктора Януковича.
Під час своїх поїздок до Чернівецької області Янукович в якості прем`єр-міністра, кандидата в президенти та Президента України щоразу обов`язково відвідував монастир і дитячий будинок та надавав благодійну допомогу. Благодійниками монастиря та дитячого будинку також є Юрій Бойко та Дмитро Фірташ.

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», Богатирьова впродовж двох днів перебуває на Буковині на Всеукраїнській науково-практичній конференції «Ефективність управління закладами охорони здоров`я на сучасному етапі розвитку галузі».

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua