ЧЕРНІВЦІ

Богатирьова "відповідає за проведення політики" а не за "швидкі"

0

Питання придбання медичного і санітарного транспорту для лікувальних закладів краю міністр охорони здоров`я Раїса Богатирьова переадресувала до місцевої влади, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». Міністерство охорони здоров`я, мовляв, «відповідає за проведення політики з цих питань».

Міністр Богатирьова, яка прибула на Буковину задля участі в науково-практичній конференції «Ефективність управління закладами охорони здоров`я на сучасному етапі розвитку галузі», дала півгодинну прес-конференцію для місцевих ЗМІ, чималу частину якої присвятивши компліментам на адресу голови ОДА Папієва і його компліментам у відповідь.

Щодо оновлення автопарку місцевих медичних закладів, вона повідомила: «Це, що відбувається з охороною здоров`я, з освітою, з іншими напрямками життєдіяльності людини – це все сьогодні знаходиться на політиці і відповідальності місцевих органів влади: районів і так далі». Раїса Богатирьова переконана, що попри зношеність наявного автопарку, наша область «не гірша, ніж інші, і намагається за рахунок додаткових джерел закупити реанімобілі». А завдання міністерства, на її переконання, в іншому: «Політика міністерства охорони здоров`я направлена на те, щоб ті, хто закуповують машини – в міські лікарні, обласні лікарні, обласні адміністрації... - вони відповідного стандарту купували машини. Щоб там було якісне обладнання... і щоб не купували машини, в яких навіть дрова не можна возити. От політика Міністерства охорони здоров`я зараз направлена на це. А щодо купівлі – закупівлі, то це вже відповідають і обласні, і міські управління охорони здоров`я, ті, яким виділяються гроші, вони мають специфікацію, наші вимоги, і нехай уже громада контролює, що вони закуповують».

Також пані Богатирьова торкнулася питання медичного страхування. Вона зазначила зокрема, що Україна не уникне добровільного, а відтак і обов`язкового медичного страхування, що дозволить суттєво підвищити фінансування галузі та покращити якість медичних послуг. Впровадження такого механізму відбудеться не за рік і не за два, - переконана пані Богатирьова. - Але воно неминуче, бо 90% населення України, за свідченнями соціологів, вважають питання охорони здоров`я дуже важливим й готові інвестувати свої гроші у власне здоров`я.

Окрім, конференції Раїса Богатирьова має намір відвідати Чернівецькій національній університет та поспілкуватися з викладачами і студентами. Також міністр завітає до майстерні художника Івана Холоменюка і до меморіального музею імені В.Івасюка, а також в Банченський монастир.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua