ЧЕРНІВЦІ

Виконання прес-службою ОДА невластивих для неї функцій змусило чернівецьких журналістів поцікавитися фаховим рівнем керівника цієї структури облдержадміністрації, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі».

На інформаційний запит журналіста Миколи Костиняна про освіту і підвищення кваліфікації начальника управління внутрішньої політики та зв`язків з громадськістю ОДА, надійшла відповідь, з якої можна зробити висновок, що за фахом, якого вимагає її нинішня посада, пані начальниця проходила стажування «аж» 11 днів.

Питання про фаховий рівень керівниці управління виникло після того, як підпорядкований їй підрозділ поширив коментар одного з очільників ОДА з питань, які той не може коментувати як посадовець – а лише як приватна особа. Тобто держслужбовці використовували службу в приватних цілях.

У відповіді на інформаційний запит журналісту, яку він надав порталові Букінфо, випливає, що єдиним навчанням чинного начальника обласного управління УВП та зв`язків з громадськістю Г.В.Мальони у сфері зв`язків з громадськістю було стажування в Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ з 17 по 28 жовтня 2011 року.

Ось повна відповідь:

Мальона Г.В. – начальник управління з питань внутрішньої політики та зв`язків з громадськістю Чернівецької обласної державної адміністрації у 2003 році закінчила Київський національний торговельно-економічний університет і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Фінанси» та здобула кваліфікацію магістра (диплом від 24.06.2003 серії КВ №21596484):

У 2007 році Мальона Г.В. підвищувала кваліфікацію в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України (свідоцтво про підвищення кваліфікації від 21.12.2007 серії СПК №382988, реєстраційний №1927) (серед навчальних тем - жодної, дотичної до зв`язків з громадськістю - К:).

У 2008 році Мальона Г.В. підвищувала кваліфікацію в Українській школі законотворчості Інституту законодавства Верховної Ради України (свідоцтво про підвищення кваліфікації від 27.05.2008 серії 12 СПК 482515, реєстраційний №232/08) (серед навчальних тем знову - жодної, дотичної до зв`язків з громадськістю - К:)

Згідно з довідкою Секретаріату Кабінету Міністрів України від 31.10.2011 №19-16/301/3 Мальона Г.В. з 17 по 28 жовтня 2011 року проходила стажування в Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Отже, у сфері інформації та комунікацій з громадськістю вона здобувала знання і навички упродовж 11 днів.

До повноважень зазначеної начальниці входить наразі і сфера поліграфії, книгодрукування і книгорозповсюдження – у керованому Г.В.Мальоною управлінні функціонує підрозділ з цих питань.

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», ініціатива управління здійснити реорганізацію мережі комунальних книгарень викликало збурення громадськості. Зокрема, у понеділок планується пікетування приміщення ОДА під назвою «Книжковий протест».

Фото PHL

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua