ЧЕРНІВЦІ

У дитсадку шукали побори, а знайшли санпорушення

0

Комісія, створена Чернівецькою міськрадою для перевірки дитсадка №46 на наявність порушень, не знайшла їх. Як повідомляють «Чернівці. Коментарі», про це йдеться у відповіді на депутатський запит депутата Першотравневої райради від "Фронту Змін" Мирослава Гуцула, текст якого є у розпорядженні порталу.

У відповіді зазначається, що викладені депутатом та деким із батьків факти примусового збору коштів з батьків не знайшли свого підтвердження.

Натомість прокуратура Першотравневого району, куди теж звернувся депутат, виявила санітарні порушення в установі. Про це йдеться у відпорвіді на депутатський запит.

"Проведеною прокуратурою району перевіркою із залученням працівників санітарно-епідеміологічної служби в дитячій установі встановлені порушення законодавства про санітарно-епідеміологічне благополуччя населення, - йдеться у відповіді. - Зокрема, виявлені порушення при зберіганні продуктів харчування, порушення правил використання кухонного інвентарю, а також зберігання садового приладдя та сміття в спальних кімнатах груп та інші порушення."

Прокуратура району винесла постанову про порушення дисциплінарного провадження відносно завідуючої дитячого закладу.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua