ЧЕРНІВЦІ

Чернівецькі митники спільно з прикордонниками та СБУ припинили спробу трьох випадків незаконного переміщення цигарок вартістю 329 тисяч гривень. Про це порталу «Чернівці. Коментарі» повідомили в прес-службі митниці. 

Під час проведення спільних оперативних заходів Службою митної варти Чернівецької обласної митниці, Державної прикордонної служби та Служби безпеки України в Чернівецькій області припинено спробу незаконного переміщення з території України тютюнових виробів на загальну суму 329 тисяч гривень.

Всі затримання відбулися на світанку. У першому випадку цигарки з акцизними марками республіки Молдова марки «Дойна» затримали під час проведення спільних заходів на відстані 200 метрів від лінії державного кордону України з Румунією. Громадянин України 1974 року пішки ніс 94 короба тютюнових виробів.

Два інших затримання відбулися на відстані 800 метрів від лінії державного кордону. Порушники, громадяни України 1990 та 1977 років народження переміщували тютюнові вироби з акцизними марками республіки Молдова марки «Дойна»  також пішки, 31 тисячу пачок.

Таким чином, вчинивши дії, спрямовані на переміщення товару через митний кордон України поза митним контролем та поза місцем розташування митного органу, співробітниками митниці за усіма випадками було запроваджено справи про порушення митних правил за ознаками статті 351 Митного кодексу України.

Цигарки марки «Дойна» у кількості 47 тисяч пачок, загальною вартістю 329 тисяч гривень вилучено.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua