ЧЕРНІВЦІ

Міський голова Новодністроська Руслан Панчишин, усунутий з посади міською радою і відновлений рішенням суду, подав позов про захист честі, гідності, ділової репутації та спростування недостоваірної інформації до Шевченківського районного суду Чернівців стосовно першого застпуника голови Чернівецької облдержадміністрації Георгія Галиця.

Як повідомляє портал molbuk.ua, про це йдеться у судовому позові, текст якого є у розпорядженні видання.

Руслан Панчишин просить суд зобов`язати Георгія Галиця спростувати недостовірну інформацію, оголошену ним в прямому ефірі телеканалу ТВА 19 квітня 2012 року. Того дня під час програми «Політична кухня» в прямому ефірі до студії, де перебував Руслан Панчишин, зателефонував Георгій Галиць. Він повідомив, що Жовківський районний суд Львівської області 19.04.2012 року ухвалив рішення про демонтаж пам`ятника Т.Шевченкові (на фото) у Новодністровську.


Панчишин стверджує, посилаючись на лист із Жовківського суду, що таке рішення не ухвалювалося.

Руслан Панчишин хоче спростування Галицем наведеної інформації та стягнення з нього судових витрат.

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі» навіть після скасування Вінницьким апеляційним судом рішення депутатів Новодністровської міської ради про припинення повноважень міського голови Новодністровська Георгій Галиць заявляв, що «для відновлення Руслана Панчишина на посаді мера Новодністровська сьогодні немає жодних підстав».

Фото «Чернівці. Коментарі»

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua