ЧЕРНІВЦІ

«Батьківщина» на Буковині продовжує очищуватися

0

З лав партії «Батьківщина» виключено вісім депутатів Заставнівської районної ради, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». Це сталося того ж дня, коли ці депутати від «Батьківщини» віддали свої голоси за кандидата на посаду голови Заставнівської райради від Партії регіонів.

Як повідомив на прес-конференції Іван Мунтян, голосування в районній раді 27 квітня, яке йшло врозріз з рішенням фракції, закінчилося для цих депутатів виключенням з партії.
Наразі не увінчалися успіхом і спроби «Батьківщини» формалізувати свою фракцію в обласній раді і розпустити фракцію в міській раді. За словами Івана Мунтяна, влада всупереч регламенту і чинному законодавству не реєструє фракцію «Батьківщина» в облраді і навмисно дозволяє називати себе «фракцією «Батьківщина» депутатам-«тушкам», виключеним з партії за зраду.

Так само й депутати Чернівецької міськради, виключені з лав «Батьківщини», продовжують використовувати бренд партії. Це, на переконання Івана Мунтяна, робиться для того, аби заплутати виборців. Так само як і спроби зареєструвати «клон» районної парторганізації «Батьківщини» в Сокирянському районі.

«Сьогодні я підписав черговий депутатський запит до прокурора області щодо ситуації з нереєстрацією районної парторганізації ВО «Батьківщина» в Сокирянах», - повідомив Іван Мунтян. За його словами, на неправильні дії районного управління юстиції, яке відмовляє в реєстрації легітимній райпарторганізації, підтвердило обласне управління юстиції. Та результат залишився незмінним, тож тепер слово за прокуратурою

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua