ЧЕРНІВЦІ

Об`єднана опозиція Буковини готує план дій для перемоги на парламентських виборах. Як повідомляє кореспондент порталу «Чернівці. Коментарі», про це сьогодні на спільній прес-конференції заявили голова обласної партійної організації «Фронт Змін» Максим Бурбак та керівник обласного об`єднання «Батьківщина» Іван Мунтян.

Як наголосили політики, за кожного депутата від об`єднаного списку відповідатиме особисто Тимошенко і Яценюк, тому при розгляді кандидатур мають бути обрані найдостойніші представники демократичних сил.

Зараз триває процес об`єднання регіональних штабів, однак, при тому, що опозиція об`єдналася, партійні організації «Фронту Змін» і «Батьківщини» не припиняють свого існування. І головне зараз не стільки те, кого висуватимуть у якому окрузі чи хто стане керівником штабу, а те, щоб опозиція досягла максимального результату.

«Ми розуміємо, що влада сама не складе повноважень добровільно. Саме тому наша мета – більшість у Верховній Раді. Далі стратегія дій розроблена», - заявили лідери опозиції.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua