ЧЕРНІВЦІ

Пласт Буковини отаборився

0

У вихідні пластуни Буковини відкрили таборовий сезон традиційним заходом - «Святом Весни». Про це порталу «Чернівці. Коментарі» повідомили у прес-службі станиці Чернівці Пласту НСОУ.

Пластуни Буковини провели «Свято Весни» на турбазі «Райдуга» поблизу села Просіка Глибоцького району. Це був триденний щорічний табір, яким пластуни відкривають таборовий сезон. На заході було близько 50 дітей з Чернівців та області.

Щороку Свято Весни має певну тему, легенду, відповідно до якої складається програма, ігри, тощо, - розповіли у прес-службі. - Цього року воно називалось «Пластовий черевик», тому що черевики - це атрибут, символ пластуна, який допомагає комфортно відчувати себе в мандрівках, на таборах чи навіть просто на сходинах (так називаються щотижневі заняття пластунів).

Команди змагались у найрізноманітніших конкурсах: інтелектуальний змаг, теренова гра, лисячий біг (орієнтування), дефіляда, ленд-арт до 100-ліття Пласту. В цих змаганнях всі учасники проявили всі свої знання, вміння та навички, здобуті протягом року.

Учасниками табору були діти віком від 6 до 17 років. Новаки (молодші діти) здобули навички з танців, орігамі, ходили в мандрівку та збавлялись в безліч ігор. Натомість юнаки (діти від 12 років) мали занняття з фітнесу, фрі-файту, орієнтування, першої медичної допомоги, також вони здобули навички у приготуванні їжі на вогні та відчули, яке воно – життя серед природи. Діти відчули чар і романтику таборової ватри, тепло сердець і допомогу своїх друзів, весело та з користю провели час.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua