ЧЕРНІВЦІ

Цього тижня Рада відправить Кличка в нардепи

0

Відмова Віталія Кличка змагатися з Олександром Поповим на виборах мера Києва, пов`язана з призначенням дати виборів на липень.
Як повідомило «Коментарям» джерело в Адміністрації Президента, на майбутньому пленарному тижні Верховною Радою буде прийняте рішення про проведення виборів мера Києва у липні.

Так само, за словами джерела, заява лідера партії «УДАР» Віталія Кличка про те, що він сумнівається в доцільності своєї участі у виборах міського голови столиці, пов`язана саме з планованим рішенням парламенту. «Йому настійно рекомендували заявити це до рішення Верховної Ради, щоб відмова боротися за мерство не виглядав як відверта здача позицій Попову вже після встановлення дати виборів. Тепер виборцям донесуть, що Кличко і не збирався балотуватися, оскільки у мера Києва немає необхідної влади. Наступною його заявою стане обіцянка, що «УДАР» буде битися в Києві за кожен округ і за кожен голос киян. Але на парламентських виборах. І цьому виборцям запропонують повірити», - сказало джерело.

При цьому зазначається, що після відмови Кличка від суперництва з Олександром Поповим, останній без особливих зусиль переможе на липневих виборах у Києві. «У нього конкурентів не буде. Ну, хіба що в боротьбу вступить «потішне військо» низькорейтингових кандидатів з Олександри Кужель, Анатолія Гриценка та Миколи Катеринчука», - підкреслило джерело.

Як повідомляли «Коментарі», лідер партії «УДАР», депутат Київради Віталій Кличко вважає, що зараз в руках мера Києва немає важелів впливу на ситуацію в столиці.Тому він сумнівається в доцільності своєї участі у виборах міського голови.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua