ЧЕРНІВЦІ

Міськрада відхрестилася від масового отруєння собак

0

Комунальні служби міста заявили, що реагувати на жорстоке поводження з тваринами – це компетенція правоохоронних органів, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі».

На інформаційний запит щодо випадків отруєння бездоглядних тварин у Чернівцях департамент ЖКГ повідомив, що «розпоряджень, як само і вказівок на отруєння бездомних тварин в м.Чернівцях не було».

У департаменті зазначили, що спеціалісти з догляду за тваринами міського комунального підприємства «Чернівціспецкомунтранс» справді викликалися на місця, де були випадки отруєння бездомних тварин - для подальшої утилізації трупів. Але препарати, які використовуються як отрута, підприємство «Чернівціспецкомунтранс» не використовує, а кошти на придбання отрути в міському бюджеті не передбачені. КП «Чернівціспецкомунтранс» здійснює виключно відлов безпритульних тварин. Чернівцях відловом безпритульних тварин.

Також директор департаменту ЖКГ Дмитро Сірман зазначив, що «Чернівецька міська рада та її виконавчий комітет не мають повноважень щодо притягнення до відповідальності за порушення Закону України «Про захист тварин від жорсткого поводження». Це питання знаходиться виключно в компетенції правоохоронних органів». Серед заходів, спрямованих створення умов для подолання явища безпритульності тварин, чиновник назвав проведення наразі державної експертизи проектно-кошторисної документації на будівництво притулку для бездоглядних тварин на вул. Південно-Кільцевій, 47. Про інші можливості, яким обіцяв сприяти секретар міськради Віталій Михайлішин на зустрічі з активістами-захисниками тварин, у відповіді на інформаційний запит не йдеться.


Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», близько місяця тому в Чернівцях спостерігалося масове отруєння безпритульних тварин. Постраждало близько трьох десятків собак. Активісти власними силами і власним коштом рятували тварин, а також документували загибель собак разом з судмедекспертами та міліцією.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua