ЧЕРНІВЦІ

Відкрилася виставка автора герба і прапора Чернівців

0

У Чернівцях у центрі культури «Вернісаж» відкрилася виставка творів Заслуженого художника України Ореста Криворучка, присвячена його 70-літтю, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». Це перша його виставка, спільна з його донькою Оксаною Скоробогач.

Художник представив майже 180 своїх робіт: графіку, живопис, фото. На виставці можна побачити серію творів про чернівецькі храми, авторські екслібриси. Орест Криворучко розробив для міста герб, прапор та медаль до 600-річчя «На славу Чернівців» (медаль з посвідченням під першим номером отримав від міста саме він), відновив ланцюг мера. Він створив цикл графічних робіт про міські храми і намалював багато картин старого міста. Створив цілий цикл графічних робіт про чернівецькі храми. Зокрема Святої Параскеви, Успіння Пресвятої Богородиці, Свято-Миколаївський, Свято-Духівський, єзуїтський костел «Серце Ісуса».

До 600-річчя міста Орест Іванович розробив серію значків та ювілейну медаль «На славу Чернівців». Орест Криворучко також розробив герб і прапор області, орден «Почесний громадянин Буковини». Він автор гербів багатьох буковинських сіл.
Учасник понад 80 міжнародних і 20 персональних виставок.
Його твори експонували у понад 30 країнах світу.
Колекціонує та розробляє екслібриси.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua