ЧЕРНІВЦІ

Чернівецькі багатоповерхівки псуються значно швидше, ніж їх ремонтує влада

0

Мешканці вулиці Герцена 5, – будинку, де колись мешкав відомий поет-пісняр Михайло Ткач і де зараз його меморіальна дошка, - кажуть, що їхнє житло під загрозою руйнування, - інформує кореспондент «Чернівці. Коментарі».

«Хрущовка» на Герцена, 5 на перший погляд – цілком нормальний будинок. Але будівлю постійно заливає дощова вода через незаасфальтований міжбудинковий проїзд.

Вода затікає у підвал будинку. А там розташовані бомбосховище і спортивна школа з гірського велоспорту. Тренер велосипедистів Ілля Руссу каже, що у 2008 році, коли Буковину затопило найбільше, водоканал довелося викликати 20 разів. З того часу жодних ремонтів коштами міста у підвальному приміщенні на Герцена не робилося. 

Він також розповів, що косметичний ремонт довелося робити своїми силами і стараннями батьків майже 40-ка дітей, які вчаться кататися на велосипедах:  "Было отремонтировано очень много баз в городе. Кроме моей. Опять начнутся дожди, опять начнется заливание и мой ремонт пойдет на смарку." - каже Ілля Руссу. Адже він з батьками витратив для внутрішнього облаштування школи близько 10-ти тисяч гривень.

У місцевому 11-му ЖРЕПі пообіцяли підвал відремонтувати протягом найближчих 3 місяців, хоч там вже й роботи залишилося небагато. Але від дощової води будівлю збереже тільки асфальт, якого ще нема і який мають класти працівники міськШЕПу - каже начальник ЖРЕПу Ростислав Шерстюк.

Коли це зробить міськШЕП, а Департамент житлового-комунального господарства профінансує – наразі невідомо.

Проте точно відомо, що цього року на Герцена 5 між будинками асфальт класти не будуть. Коштів не вистачає, -  повідомив заступник начальника Департаменту, депутат міськради (фракція партії "Регіонів")  Ярослав Кушнірик. При потребі відремонтувати 400 міжбудинкових проїздів міська рада здатна ремонтувати в рік 15 - 20-ть, - сказав посадовець. 

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua