ЧЕРНІВЦІ

Український бізнесмен Дмитро Фірташ має намір придбати нафтопереробний завод (НПЗ) та мережу автозаправних станцій (АЗС)  

Про це він повідомив в інтерв´ю журналу «Експерт», передає «Інтерфакс-Україна».

«Ми плануємо придбати нафтопереробний завод і мережу заправок, але поки не скажу, про які підприємства йдеться», - цитує видання бізнесмена.

Фірташ також зазначив, що планує розвивати нафтохімічний напрямок бізнесу, розширювати лінійку продукції, що випускається його компаніями.

«Ми маємо намір серйозно зайнятися напрямком нафтохімії. На сім-вісім років програма по цьому сектору вимагає $2-2,5 млрд. Ми хочемо збільшити і розширити лінійку продуктів: метил, пропилен, етилен, полістироли, а також капролактам, хімічні волокна», - сказав він.

При цьому бізнесмен уточнив, що сума в $2-2,5 млрд враховує лише витрати на реконструкцію виробництв. Покупка підприємств вимагає окремих вкладень.

Нагадаємо, на території України розташовані Кременчуцький НПЗ (ПАТ «Укртатнафта», Полтавська обл.), Лисичанський НПЗ (ПрАТ «ЛИНІК», Луганська обл., належить ТНК-ВР), Одеський НПЗ (ПАТ «ЛУКОЙЛ-Одеський НПЗ"), ​​Дрогобицький НПЗ (НПК «Галичина», Львівська обл.), Надвірнянський НПЗ (ВАТ «Нафтохімік-Прикарпаття» Івано-Франківська обл.), Херсонський НПЗ і Шебелинський газопереробний завод (Харківська обл.).

Наразі з них в роботі знаходяться лише Кременчуцький НПЗ і Шебелинський ГПЗ, інші підприємства зупинені через збитковість.

Активи Фірташа об´єднує міжнародна холдингова компанія Group DF. Основні інтереси холдингу зосереджені в таких областях, як хімічна промисловість, енергетика та енергетична інфраструктура, фінанси і нерухомість. В Україні група контролює чотири з шести азотних підприємств.

Як повідомляли «Коментарі», Фірташ будує на Тернопільщині один з найбільших в Україні тепличний комплекс.

Джерело: «Інтерфакс-Україна», «Експерт»

Джерело фото: PHL

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua