ЧЕРНІВЦІ

ОДА - Москалю: "Зате ми план надходжень в бюджет перевиконали"

0

На 104, 5% виконанала область загальний фонд місцевих бюджетів за 4 місяці 2012 року. Як повідомляють «Чернівці. Коментарі», інформація про це оприлюднена на офіційному сайті Чернівецької облдержадміністрації.

"В абсолютних цифрах загальний фонд місцевих бюджетів склав 250,7 млн. грн., що на 10,7 млн. грн. більше плану та на 27,3 млн. грн. більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, - повідомляє прес-служба ОДА. - А загалом за 4 місяці поточного року до державного та місцевого бюджетів надійшло податків, зборів і обов`язкових платежів, що справляються на території області, в сумі 937,9 млн. грн., що на 143, 1 млн. грн. (18%) більше, ніж за відповідний період минулого року."

Виконання планових показників загального фонду цього року та приріст надходжень проти минулорічних забезпечили усі райони та міста обласного значення.

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», народний депутат Геннадій Москаль оприлюднив статистичні дані, за якими Чернівецька область за індексом промислової продукції займає останнє місце в Україні.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua