ЧЕРНІВЦІ

Керівництво Першого національного телеканалу України відмовилося здійснювати пряму трансляцію форуму Об´єднаної опозиції, який відбудеться 12 травня на Михайлівській площі

Як повідомили «Коментарям» в прес-службі партії «Фронт змін», лідер партії Арсеній Яценюк звернувся до генерального директора Національної телекомпанії України Єгора Бенкендорфа з листом, в якому міститься запит на надання ефірного часу на Першому національному телеканалі для прямої трансляції Форуму Об´єднаної опозиції 12 травня з 10.05 до 10.45.

Проте напередодні Форуму представник керівництва Першого національного телеканалу повідомив, що в трансляції Форуму відмовлено.

«Перший національний телеканал України - це державний телеканал, який утримується на кошти платників податків і, згідно до закону, повинен надавати рівний доступ до інформації про діяльність як влади, так і опозиції», - підкреслюють в прес-службі партії.

При цьому в партії нагадали, що «Перший національний» здійснював прямі трансляції форуму Партії регіонів «Будуємо нову країну», збори депутатів від Партії регіонів, а також 44-й з´їзд Комуністичної партії України.

«Відмова трансляції Форуму Об´єднаної опозиції є порушенням закону «Про інформацію», який гарантує громадянам право на вільне поширення інформації для реалізації своїх прав і свобод», - зазначають у прес-службі партії.

При цьому, як повідомляли «Чернівці. Коментарі», 1 травня 2012 в прямому ефірі НТКУ транслювався мітинг Комуністичної партії України. На журналістський запит керівництво каналу тоді повідомило, що "трансляція заходів, організованих КПУ, жодним чином не суперечила українському законодавству та ефірній політиці «Першого Національного»", а "у наданні ефіру різним політичним силам телеканал виходить з обов`язкового дотримання принципу рівності і підтверджує свою готовність до співпраці на комерційних умовах зі всіма зацікавленими політичними силами".

Як повідомляли «Коментарі», 12 травня на Михайлівській площі Києва відбудеться форум Об´єднаної опозиції. Планується, що на форум з´їдуться тисячі делегатів.


Джерело:
Comments.UA

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua