ЧЕРНІВЦІ

Автомобілі Чернівецької міськради і районних у місті рад від сьогодні, 10 травня, мають спеціальні наліпки із написом «Службовий автомобіль. Чернівецька міська рада». Як інформує кореспондент «Чернівці. Коментарі», такими позначками керівництво міста хоче зекономити на бензині і ресурсах машин.

За словами секретаря міськради Чернівців Віталія Михайлішина, автомобілі до цього часу якимось чином проїжджали в місяць по 1500 - 2500 тис. км., тобто максимальне значення свого ліміту. У в.о. мера Чернівців закралися підозри, що службові авта чиновники використовували не за призначенням.

«Щоб не було випадків, коли чиновник посилає машину на базар за покупками, або забрати дружину з роботи, ми вирішили позначити службові автомобілі», - сказав Віталій Михайлішин.

Тепер чернівчани зможуть бачити, куди і в який час їздить місцева влада за їхні кошти і як джипи та "мерседеси" мерії порушують ПДД.

Загалом "обклеїли" чернівецькі чиновники 26 машин міської ради і по 3-4 машини кожної райради. Наліпки, за словами Віталія Михайлішина, видрукувані за спонсорські кошти і вартують 1 800 грн.

Фото з офіційного сайту міськради

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua