ЧЕРНІВЦІ

Влада відзначить матерів коштом «підприємств, організацій, господарств та комерційних структур»

0

День матері на Буковині відзначається з оргкомітетом, створеним розпорядженням голови обласної державної адміністрації, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі».

Сьогодні в обласному центрі естетичного виховання молоді «Юність Буковини» відбудеться обласне Свято Матері, у якому візьмуть участь матері-героїні, батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу, багатодітні родини, батьки, які виховують дітей-інвалідів, жінки, які успішно поєднують професійні, громадські та сімейні обов`язки.

Усі заплановані заходи, повідомляє прес-служба ОДА, спрямовані на зміцнення ролі жінки-матері в житті суспільства та духовного відродження національно-культурних традицій української сім`ї. Окрім цього, в області відбудуться зустрічі жінок-ветеранів, багатодітних сімей, представників трудових династій, батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу з громадськими організаціями і благодійними фондами, які опікуються підтримкою сім`ї.

В рамках відзначення Дня матері та Міжнародного дня сім`ї, наголошує прес-служба, із залученням коштів підприємств, організацій, господарств та комерційних структур передбачається надати матеріальну допомогу малозабезпеченим сім`ям, насамперед багатодітним і неповним, матерям, які виховують дітей-інвалідів, одиноким матерям, подружжям та які прожили разом 50 та більше років.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua