ЧЕРНІВЦІ

Дівчина, яка померла через недбалість лікарів, була на 5-му місяці вагітності

0

Журналісти газети "Молодий буковинець" дізналися подробиці смерті пацієнтки у лікарні швидкої медичної допомоги Чернівців.

За їх даними, дівчина, котра померла у Чернівцях через лікарську недбалість згідно з версією прокуратури, була на 5-му місяці вагітності. Причино смерті попередньо вважають зараження крові, котре сталося після операції з видалення чиряка. За три тижні вона мала одружитися.

"Три тижні до смерті в Наді була операція з видалення чиряка, - розповів виданню наречений Надії Сергій. - Після операції медики боялися ставити уколи, щоби не було алергії. Ходили і до невропатологів, де ми тільки не ходили. Прописали компрес. Та стан погіршувався. Я викликав «швидку», і Надю відвезли до лікарні. Сталося так, що це був вихідний. Потім святкові дні". 

Як розповів Сергій, після значного погіршення стану дівчини лікарі почали активно її консультувати.
"Вони ходили до неї по 15 осіб, але не могли встановити діагноз. У четвер вони скликали консиліум, у п`ятницю Надю прооперували. Сказали, що було зараження крові," - розповів хлопець


Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», 4 травня в лікарні швидкої медичної допомоги в результаті бездіяльності медиків померла 16-літня пацієнтка. Прокуратура Першотравневого району м.Чернівців порушила кримінальну справу за фактом неналежного виконання професійних обов’язків медичними працівниками лікарні швидкої медичної допомоги, що призвело до смерті буковинки, за ознаками складу злочину, передбаченого ч.2 ст.140 КК України.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua