ЧЕРНІВЦІ

"Буковина" зіграла внічию з одеситами

0

З рахунком 1:1 завершилася зустріч ФК «Одеса» - «Буковина», який 9 травня відбувся в Одесі на стадіоні «Спартак». Про це повідомляє сайт ФСК "Буковина".

На початку першого тайму двічі на ударну позицію виходив досвідчений Степан Маковійчук. На жаль, м`яч після ударів Степана оминув «рамку» господарів поля. На 20 хвилині шанс відзначитися мав Євген Сантрапинських. Після «пострілу» Євгена шкіряна куля пройшла поруч зі стійкою.  Через дві хвилини воротам Олександра Мусієнка загрожував Сергій Платунов. Ударові гравцеві ФК «Одеса» забракло влучності.

Після перерви мав можливість відзначитися гравець «Одеси» Кирило Сіліч. Пробиваючи головою, Кирило не влучив у ворота «Буковини». А на 71 хвилині зустрічі м`яч опинився у «рамці» Олександра Мусієнка. Атака одеситів за участю Опрі, Шевеля та Полтавця завершилася влучним ударом останнього. Після цього шанси зрівняти результат втратили Олександр Семенюк і Руслан Гунчак. А ось на 76 хвилині зустрічі підопічним Вадима Зайця вдалося встановити рівновагу в рахункові. Антон Крамар зробив простріл у штрафний майданчик «Одеси», і Олександр Семенюк переправив м`яча у сітку воріт суперника, повідомляє сайт футбольного клубу.