ЧЕРНІВЦІ

Яценюк каже, що з провалом Ялтинського саміту Україна опинилась в ізоляції

0

Перенесення на невизначений час 18-го саміту глав держав Центральної Європи в Ялті – чергове фіаско української влади, яке боляче б`є по міжнародному іміджу України і європейських перспективах України. Про це заявив лідер політичної партії «Фронт Змін» Арсеній Яценюк, повідомляє прес-служба "Фронту Змін".

«Скасування Ялтинського саміту – міжнародний провал Януковича, який загрожує ізоляцією України», – заявив Арсеній Яценюк

«Поза сумнівом, таке рішення ухвалили в адміністрації президента. Це вже другий ганебний провал президента Януковича у міжнародній сфері – перший стався восени минулого року, коли Євросоюз відмовився парафувати Угоду про асоціацію з Україною. Це є свідчення ізоляції України», - зазначив Арсеній Яценюк.

«Такої зневаги від міжнародної спільноти не зазнавала ще жодна українська влада. І відповідальність за це несе персонально президент Янукович», - зазначив лідер «Фронту Змін».

Але найгірше, підкреслив він, що від цього втрачає Україна та українці, - ця влада разом із собою затягує країну та народ в міжнародну ізоляцію.

Все це відбувається напередодні дійсно історичної для українців події – ЄВРО-2012, до якої Україна готувалася довгих п`ять років, на яку українці витратили близько 10 мільярдів доларів податків та яка має стати тестом не європейськість для України.

«Фронт Змін» закликав єврочиновників не бойкотувати Євро-2012, а бойкотувати президента Януковича. Адже українці варті того, щоб гідно зустріти європейський чемпіонат.

«Якщо Янукович думає, що його врятує Митний союз із Російської Федерацією, – він глибоко помиляється. Митний союз врятує тільки Росію, а не Януковича», - підкреслив Арсеній Яценюк.

«Янукович заганяє країну в повну ізоляцію. Єдиний шлях відвернути її від цього - звільнити усіх політичних в`язнів і повернути Україну до цивілізованого шляху розвитку», - заявив лідер «Фронту Змін».

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua