ЧЕРНІВЦІ

Влада на Буковині купує виборців "подарунковими наборами", - Н.Горук

0

Масове дарування чиновниками на Буковині харчів до Дня перемоги ветеранам та учасникам бойових дій, інвалідам - це прямий підкуп виборців. Як інформує кореспондент «Чернівці. Коментарі», про це сьогодні, 8 травня, заявив на прес-конференції депутат облради, в.о. голови облорганізації ВО "Свобода" Назар Горук.

"Замість того, щоб сказати, що подарунки від імені держави, чиновники несуть людям пакети із зображенням Михайлішина і Папієва", - підкреслив депутат.

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», хол Першотравневої районної ради Чернівців до Дня Перемоги був вщент заповнений продуктовими пайками у пакетах з символікою Партії регіонів. Це зафіксовано на відео, яке потрапило у розпорядження порталу.

Помічник депутата Чернівецької міської ради зняв на відео кілька сотень пакетів з символікою Партії регіонів, які були скупчені при вході та на сходових клітинах у приміщенні Першотравневої райради.  

Спробам сфотографувати пакети намагалися завадити кілька осіб, вочевидь - охоронців і працівників ради.

Ветерани Чернівців до Дня Перемоги отримали продуктові пайки від депутатів місцевих рад, зокрема, Партії регіонів. Принаймні - так було написано на пакетах та на листівках всередині пакетів, які вручали ветеранам.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua