ЧЕРНІВЦІ

"Свобода" просить Папієва піти у відставку

0

З критикою соціально-економічного розвитку області виступив сьогодні, 8 травня, на прес-конференції депутат обласної ради, виконувач обов`язків голови Чернівецької обласної організації Всеукраїнського об»єднання «Свобода» Назар Горук, - інформує кореспондент «Чернівці. Коментарі».

За його словами, Чернівецька область займає одні з найнижчих місць у всеукраїнському рейтингу розвитку. Як за зарплатами – 2 190 гривень – майже найнижчий у державі показник, так і за обсягами промислового виробництва та інвестицій. Свободівець також твердить, що на Буковині статистика подає неправдивий рівень безробіття – 2-і цілих 1-на десята відсотка, на думку Назара Горука, не відповідають дійсності. Насправді в області понад 10 відсотків людей працездатного віку фактично без роботи.

Назар Горук розкритикував також ініціативу обласної влади – відкриття молочного та цукрового заводів. На його думку, 500 створених робочих місць – надто мало. Тим більше, що частини з них вже нема, оскільки цукровий завод – на межі банкрутства.

Соціальні виплати дітям війни, на думку депутат облради Назара Горука, хоч і підвищені, проте грошей всі не отримали і наразі тривають судові процеси. Влада також ігнорує воїнів Української Повстанської Армії.

Всі ці прорахунки влади, на думку Назара Горука, мають один наслідок – команда М.Папієва мусить піти у відставку.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua