ЧЕРНІВЦІ

За чернівецькі книгарні вступилася і обласна Спілка журналістів

0

Правління Чернівецької обласної організації Національної спілки журналістів України звернулося з листом на захист чернівецьких книгарень, які влада планує реорганізувати, до голови Комітету Верховної Ради з питань культури і духовності Володимира Яворівського, голови Чернівецької облради Михайла Гайнічеру та голови Чернівецької ОДА Михайла Папієва, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». Журналісти здивовані ініціативою реорганізації без бізнес-плану і порушенням ринкових засад економіки – через створення одного підприємства на базі кількох конкуруючих.
 

"В умовах, коли українське суспільство час від часу лихоманить від владних намірів то зменшити кількість годин викладання української мови, то обійтися без обов`язкового українського дубляжу фільмів, то відреагувати підручники з історії України, намір реорганізувати комунальні торговельні підприємства книжкової торгівлі у Чернівецькій області викликає запитання: а чи не приведе така "реорганізація" до згортання і так кволого ринку української книги. Сподіваємося, що ви, як державні діячі та люди, які стоять на захисті українських інтересів, також поділяєте нашу стурбованість з приводу можливих наслідків запропонованої реорганізації, та зробите усе від вас залежне аби зберегти в області осередки української книги", - сказано у зверненні.

Як повідомляли раніше «Чернівці. Коментарі», обласна влада оприлюднила проект рішення сесії облради про реорганізацію мережі комунальних підприємств книготоргівлі в одне обласне комунальне підприємство – «Буковинська книга». На підтримку книгарень виступили опозиційні депутати, обласна Спілка письменників, молоді літератори, а тепер і облорганізація НСЖУ.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua