ЧЕРНІВЦІ

Папієв поробить буковинців довгожителями

0

Голова облдержадміністрації Михайло Папієв поставив мету за 3-4 роки збільшити тривалість життя буковинців принаймні на рік, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». Зробити це він має намір через реформу медичної галузі.
Губернатор за два роки перебування на цій посаді помітив, що «донині існуюча система охорони здоров`я в Україні і регіоні, яка склалася ще у 30-х роках минулого століття, не дозволяє людям отримувати необхідний комплекс лікування». Про це він заявив на апаратній нараді, повідомила прес-служба ОДА.
За його словами, потрібна медицина доступна і якісна, «швидка» має приїжджати оперативно і надавати необхідну допомогу. Папієв вважає, що реформування сфери охорони здоров`я на Буковині здійснюється в такій системі координат: «чіткий розподіл медичних закладів на рівні, вільний вибір лікаря пацієнтом, зацікавленість лікаря в наданні якісних медичних послуг, багатопрофільність медичної допомоги, регулярне обстеження і раннє виявлення захворювань».
Тим часом реформування медицини на Буковині проходить неоднозначно. «Оптимізація» лікувальних закладів призвела до закриття лікарні в селищі Берегомет на Вижниччині, реорганізації дитячої лікарні №2 у Чернівцях з унікальним набором послуг, плутанини з повноваженнями сімейних лікарів та дільничних педіатрів на дільницях краю тощо. Заява губернатора про реформування галузі збіглася в часі з порушенням прокуратурою кримінальної справи за фактом неналежного виконання професійних обов`язків медичними працівниками лікарні швидкої медичної допомоги, що призвело до смерті буковинки. Сам Папієв стверджує, що «реформування галузі охорони здоров`я здійснюється в регіоні виважено, за принципом, добре відомим всім медикам – не нашкодь».

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua